MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 14257536
nr 1425 7536
Matsalsskåp
Omkring 1800, Intarsia, Rak form med svängt krön. Draghantag i form av bitande lejonmmaskaroner Bredd: 119 cm. Djup: 48 cm. Höjd: 213 cm, nyckel finns
Kondition: smärre slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:11:57
14/10 23:21:39
3.000 kr
17/10 20:38:13